Експерт компанії «Данфосс-Україна» виступив на семінарі з енергоефективності для керівників ОСББ у Южному

738x415_Rudoy_presentation Віталій Рудой, керівник напряму «Нове будівництво та реконструкція» компанії «Данфосс ТОВ», виступив на семінарі для керівників ОСББ, який відбувся 4 липня 2017 року у місті Южному на Одещині.

- 21 липня 2017 р. За ТЕПЛОВИЙ ПОРТАЛ ДАНФОСС УКРАЇНА

В Южному успішно впроваджується реформа житлово-комунального господарства. Практично в усіх багатоквартирних будинках були створені ОСББ, пріоритетним завданням яких є підвищення енергоефективності своїх будинків. Тому міська влада проводить інформаційні та навчальні заходи для керівників ОСББ, на яких експерти та представники провідних компаній розповідають про сучасні енергоощадні технології.
На семінарі присвяченому енергоефективності житлових будівель Віталій Рудой розповів учасникам про комплексну термомодернізацію: з яких заходів вона складається, як правильно її проводити та який ефект буде отримано після проведення всіх етапів термомодернізаційних процесів.
«У термомодернізації є два важливих вектори. Перший – це заходи, спрямовані на зниження тепловтрат будівлею: утеплення зовнішніх конструкцій, заміна вікон на сучасні енергоощадні, реконструкція вхідних груп. Другий важливий вектор – це модернізація системи теплопостачання будівлі, що складається з декількох етапів. Найголовніший етап – модернізація індивідуального теплового пункту з застосуванням погодозалежної автоматики з насосним регулюванням, що дозволить кожному будинку отримати лише необхідну йому кількість тепла. Наступний етап в модернізації інженерних систем – балансування системи опалення будинку. Воно важливе для отримання кожним стояком будинку тільки необхідної кількості теплоносія для забезпечення комфортних умов проживання. І ще один важливий етап – встановлення радіаторних терморегуляторів. Ці пристрої дозволяють споживачеві задавати в приміщеннях комфортну для нього температуру. При цьому, застосовуючи системи розподільного обліку тепла, люди зможуть справедливо платити за те тепло, яке вони спожили. Іншими словами, хто хоче 24 градуси, буде платити за 24, якщо він готовий за них платити. Хто хоче 19, буде платити за 19 градусів, – розповів Віталій Рудой. – Застосування індивідуальних теплових пунктів, балансування системи теплопостачання, встановлення радіаторних терморегуляторів – все це прописано в будівельних нормах. Це вимога держави до нового та реконструйованого житла, мешканці якого бажають ощадливо споживати тепло, зменшити комунальні витрати та підвищити енергоефективність своїх будинків. У Южному, наскільки я знаю, вже встановлені індивідуальні теплові пункти в усіх будинках, а в більшості будинків проведено балансування систем опалення. Наскільки я розумію, установка радіаторних терморегуляторів – це наступний етап, коли кожен мешканець багатоквартирного будинку може забезпечити собі комфортні умови проживання і справедливо платити за спожите тепло».

 

 

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам