Danfoss знову відзначений Red Dot Award за кращий дизайн

Eco_reddotdesign Інтелектуальний радіаторний терморегулятор Danfoss Eco™ отримав престижну нагороду в категорії Red Dot Award: Communication Design 2018.

- 20 серпня 2018 р. За ТЕПЛОВИЙ ПОРТАЛ ДАНФОСС УКРАЇНА

Протягом кількох днів визнане міжнародне журі в німецькому місті Ессен обговорювало та оцінювало більше 8 600 робіт з усього світу, поданих до участі в категорії конкурсу «Комунікаційний дизайн». Серед трьох інших категорій конкурсу нагорода за Комунікаційний дизайн, що вручається з 1993 року, покликана відзначати продукти, в яких втілені «гарний дизайн та творчість». Саме за високу якість дизайну та «творчий здобуток» журі відзначило Danfoss Eco™  цією високою відзнакою.

Директор із бізнес-розвитку компанії Danfoss Мортен Бйерг Кофод пояснює причини успіху продукту: «Інноваційні системи інтелектуального опалення зазвичай вимагають значних інвестицій і застосовуються для управління всім домогосподарством — це така ніша для техно-ентузіастів. Інтелектуальний терморегулятор Danfoss Eco™, що підтримує Bluetooth та управляється через мобільний додаток, розрахований на масового споживача. Щоби запропонувати привабливе рішення для цієї аудиторії, важливим було знайти баланс між простотою у встановленні та щоденному користуванні — поряд із розумною ціною. Саме тому Danfoss Eco™, попри високу технологічність та широкі можливості, виглядає простим та зрозумілим». 

Команда Danfoss очікує отримати заслужений сертифікат на церемонії нагородження Red Dot наприкінці жовтня 2018 року в Берліні. 

Дизайн електронного радіаторного терморегулятора Danfoss Eco™ розроблений Danfoss у співпраці з APS.

 

 

 

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам