Керівники Danfoss Heating розповіли про оновлену стратегію і «точки росту»

738x415_LarsTveen 20 червня керівники глобального сегмента Danfoss Heating зустрілися з українськими компаніями-партнерами, маючи на меті обговорити інсайти з ринків, плани розвитку бізнесу, а також зрозуміти, де лежать можливості для кращого спільного зростання.

- 27 червня 2019 р. За ТЕПЛОВИЙ ПОРТАЛ DANFOSS УКРАЇНА

Президент сегменту Danfoss Heating Ларс Твін разом із Глобальним віцепрезидентом з продажів Франциско Асконою та Регіональним директором з продажів у Східній Європі Доротою Єжерською провели двогодинну зустріч з керівниками п’яти компаній-партнерів з різних сфер бізнесу у форматі бізнес-сніданку.

У своєму вступному слові Ларс Твін підкреслив, що компанія Danfoss ставить собі за мету закріпити лідерство у світовому переході до енергоефективних будівель та «зеленого» централізованого теплопостачання.

Для цього в останні роки компанія не лише розширила продуктове портфоліо на рівні окремих підсистем теплопостачальної інфраструктури (приміщень, будівель, підприємств теплоенерго), а й запустила низку інтегрованих рішень для підвищення ефективності енергоспоживання у всій макросистемі теплопостачання. Зокрема, йдеться про програмні рішення з прогнозування та оптимізації виробництва теплової енергії для підприємств теплоенерго від компанії OE3i ApS, що стала частиною групи Danfoss; рішення Energis та Enspire для балансування та моніторингу гідравлічного режиму в теплових мережах; зниження пікових навантажень та оптимізації споживання на рівні будівель завдяки рішенням фінської компанії Leanheat, що також увійшла до складу групи Danfoss.

 

Зі свого боку, Франциско Аскона звернув увагу на те, що на опалення та підігрів гарячої води в будівлях припадає 15% світового споживання енергії – і відповідна кількість викидів вуглецю. Попри те, що інвестиції в модернізацію систем опалення, охолодження, вентиляції та кондиціювання в розрахунку зниження викидів CO₂ на кв.м. є найнижчими, інвестиції в енергоефективні заходи у світі наразі розподілені в іншій пріоритетності.

Втім, все жорсткіший міжнародний курс на досягнення кліматичних цілей, робить інженерні рішення більш конкурентними у боротьбі за енергоефективний «грошовий пиріг». 

Під час власних виступів, партнери розповіли про особливості свого бізнесу й окреслили основні тенденції та прогнози для українського ринку. Виступи сторін дали багатий матеріал для спільного обговорення та нових ідей.

 

Graphics

 

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам