Управління інженерною інфраструктурою з електронним регулятором ECL Comfort 310 та SCADA

ECL_comfort310_article1 Завдячуючи відкритому протоколу та технічній інформації у вільному доступі, електронний регулятор ECL Comfort 310 дозволяє розбудовувати SCADA-системи для управління різноманітними системами автоматизації.

- 21 січня 2019 р. За ТЕПЛОВИЙ ПОРТАЛ DANFOSS УКРАЇНА

Електронні регулятори ECL Comfort 310 разом із веб-сервісом ECL Portal широко застосовуються для дистанційного контролю та управління системами автоматизації індивідуальних та центральних теплових пунктів, котельних, систем опалення, гарячого водопостачання, вентиляції та охолодження.

Веб-сервіс ECL Portal функціонує на основі інтернет-технологій і тому не потребує використання додаткового обладнання. Вибір необхідної програми роботи здійснюється за допомогою ECL ключа за принципом Plug&Play. Ідеологія Plug&Play істотно знижує вимоги до кваліфікації інтеграторів, скорочуючи як термін введення в експлуатацію, так і технічне обслуговування та експлуатацію обладнання.

 

ECL_comfort310_article2

Втім, завдяки відкритому протоколу ECL Comfort 310 здатний на більше.

Компанія Danfoss пропонує у відкритому доступі інструкції з комунікаційних можливостей та іншу технічну документацію, що містить опис інтерфейсів, протоколів та кодів PNU тощо. Відтак, за допомогою програмного пакета SCADA спеціалісти мають можливість налаштовувати найрізноманітніші системи автоматизації під конкретні завдання.
Для прикладу, в багатоквартирному житловому будинку (ОСББ) в Одесі до електронного регулятора ECL Comfort 310 під’єднаний загальнобудинковий тепловий лічильник. 

Співвласник-програміст написав власну SCADA, що на основі даних про спожиту будинком теплову енергію, опалювальну площу типових квартир в будинку і тариф теплопостачальної організації розраховує поточну вартість опалення для різних типів квартир. Графічний інтерфейс з цієї інформацією виводиться на онлайн-монітор, щоб інші мешканці будинку також могли слідкувати за спожитим теплом та величиною своїх рахунків.

 

ECL_comfort310_article3

Хоча ECL Portal за замовчуванням надає достатньо інформації про роботу системи в якій встановлено електронний регулятор і спожите тепло, власні версії SCADA дозволяють створювати системи автоматизації під індивідуальні потреби, розширюючи сферу застосування електронного регулятора ECL Comfort 310.

У тому ж будинку до ECL Comfort 310 підключені датчики сигналізації — геркони, що спрацьовують на розмикання. Таким чином, завдяки роботі програміста, співвласники будинку убезпечили себе від неавторизованого проникнення у приміщення із дорогим устаткуванням.

 

ECL_comfort310_article4

Іншим прикладом індивідуальної конфігурації ECL Portal є система, що використовується управляючою компанією в київському ЦУМі.

ЦУМ є одним з найбільших магазинів в Києві. Для забезпечення комфортного мікроклімату в будівлі встановлені блочні ІТП виробництва Danfoss, що керують системами опалення, гарячого водопостачання, та вентиляції. Також в ЦУМі працюють автоматизовані системи сигналізації та пожежогасіння.

Для управляючої компанії набагато зручнішим є доступ до моніторингу та контролю параметрів роботи всіх систем з одного місця, тому була написана SCADA-система, що через графічний інтерфейс виводить всі моніторингові дані. 

Переконайтесь на власному досвіді в широких можливостях дистанційного управління та моніторингу систем автоматизації на основі електронного регулятора ECL Comfort 310.

 

 

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам